Jdi na obsah Jdi na menu

Report: Hc býci Karvina vs Hc Bospor Bohumin

8. 11. 2018

Ve středu 7.11 se hralo na zimním stadioně derby hc byci Karviná vs Hc Bospor Bohumín. Ve kterém jsme zvítězily 8:1. V 1 třetině otevřel skóre ve 4 minutě hráč Bohumína ale od té doby nic už neuhraly a jasne kvality šli vidět na straně Karviné. Nakonec poslední gol v utkání vstrelil náš Tomáš Malik. A po zápase na tabuli svítilo skóre 8:1. Povzbuzovali jsme co nejvíce a už se těšíme na další utkání. Včera byl překonán počet diváků poprvé jsme překonali naši stálou návštěvu 130 divaku a utkání sledovalo 174 diváků šlo to znát protože více lidi aspoň fandilo. Další utkání hrajeme na hostujicim ledě ve Frýdku Místku B 10.11 od 17:00. A domácí utkání odehrajeme 17.11 v sobotu v 17:00 kdy privitáme Český Těšín. KARVIŇACI MY SE NEDAME !!