Jdi na obsah Jdi na menu

Hc Byci Karviná vs Hc wolwes Český Těšín 3:2

19. 11. 2018

Derby proti Těšínu se předvídalo jako těžké utkání které bude vyrovnané. A očekávání se naplnilo na karvinském stadionu se hrála těžká bitva ze které vzešlo vítězství naších hokejistu. Ve 2 minutě otevřel skóre náš hráč Fejko. Pak se podařilo vyrovnat Těšínu. Ale vzápětí v 8 minutě poslal naše hokejisty do vedeni Deutsch. A další gól přidal náš hráč Hegegy. Utkání  skončilo 3:2. Z pohledu nás fans skvěle utkání jak na tribunách tak na ledě.Český Těšín přijelo podpořit početná skupina fans. Ale my se nedaly a snažily jsme se fandit ze všech sil. Před začátkem 3 Třetiny jsme uspořádaly naše první choreo v této sezoně a to bylo s balonkama povedlo se nám to. A po zápase jsme dostali potlesk od Jakuba Juhaze a Petra Putece. Už se těšíme na další utkání na domácím ledě. Tento víkend se utkání na domácím ledě nehraje. Hrajeme na hostujícím ledě. Túto Sobotu 24.11 zajíždíme na led Horního Benešova kde se očekává vítezství. Na domácím ledě jsme je porazily 9:1 tak snad se podaří je porazit i venku.Další domácí utkáni odehrajeme ve středu 28.11 kdy přivítáme Hc Studénka.A jasně že půjdeme fandit. HC BÝCI KARVINÁ!!!!! KARVIŇACI MY SE NEDÁME !!!!!