Jdi na obsah Jdi na menu

Důležitá vyhra: HC BYCI KARVINÁ vs HC Studénka 5:4pp

28. 1. 2019

V sobotu jsme se utkaly se Studenkou. Utkání se předpokládálo že bude těžké. Ale v utkání od začátku dominovaly naší domácí hokejiste. 1. Minutu před koncem 2 třetiny jsme vedly 3:0 ale hostujícím se podařilo snížit na 3:1 ale gól být uznán nemel bylo to gól s vysokou holí ale rozhodčí ho uznal. Po začátku 3 třetiny snížili hoste na 3:2. Od té doby začaly karvinští zmatkovat. Ale povedlo se dát gól a zvýšit na 4:2. Po té sníží hosté na 4:3. A zbývalo 5 minut do konce a hostům se podařilo vyrovnat. Největší šance přišla  půl minuty před koncem karvinsky hráč malém vsítil gól ale hostujícímu brankáři se podařilo chytit. V prodloužení jsme to byly my kdo dominoval na ledě a v čase 2:30 utkání karvinští rozhodly. Takže toto utkání bylo jasné pro Karvinské hokejisty ale později začaly hosté hrát a utkání dorovnat. Studenske hokejisty přijelo podporit hodně fans. Melo to nádech derby. Na tribnach pádaly mezi fans drsná slova. Škoda ztraceného bodů ten by znamenal 2. Místo. Aktuálně jsme na 4 místě. Tento týden mají naši hokejisté volno a tak liga pro ně pokračuje 9.2 kdy na domácím ledě hostime vedoucí Hk Krnov od 17:00 hod.